قیمت لوله برق

قیمت لوله برق

قیمت روز لوله برق 15بهمن ۱۴۰1

با سلام خدمت همکارن و مشتریان عزیز از این که وب سایت داتیس پایپ را برای خرید و  استعلام قیمت لوله برق انتخاب کردید از شما سپاسگزاریم. با این که هر روززه در بازار خرید وفروش لوله برق  با نوسانات قیمتی و افزایش قیمت لوله برق روبرو هستیم ،اما کارشناسان ما سعی بر این دارند تا بروزترین قیمت لوله برق را در انواع مختلف آن توسط جدول قیمت لوله برق به شما عزیزان ارائه دهند.

لوله برق ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از این لوله برق ها با توجه به کیفیت جنس و استایل آنها و مناسب بودن نصب در مکان مورد نظر کاربرد های مختلفی دارند. که در اینجا قصد داریم تا شما را با انواع آن ها و قیمت این لوله ها آشنا کنیم.

لوله برق پلی آمید| قیمت لوله برق پلیکا:

قیمت روز لوله برق 15بهمن ۱۴۰1

قیمت لوله برق پلیکا یا پلی آمید که به لوله upvc نیز معروف هستندبه قطر و سایز آن بستگی دارد .لوله های برق پلیکا  یا پلی آمیدجزء پرکاربردترین و محبوب ترین لوله برق ها میباشند که به دلیل ویژگی های خوبی که دارند در همه ی مکان ها قابل استفاده میباشند. لوله های پلیکا به لوله برق خم سرد نیز معروف است به این دلیل که بدون حرارت قابل خم کردن میباشد. این لوله ها در شاخه های 6 متری در فروشگاه داتیس پایپ  تولید و عرضه میشوند. لوله های پلی آمید همان لوله پلیکا میباشد که در جدول قیمت آن درج شده است.قیمت لوله پلیکا در هر شاخه محاصبه میشود.

لوله برق خرطومی|قیمت لوله برق خرطومی:

قیمت روز لوله برق 15بهمن ۱۴۰1

قمت لوله برق خرطومی با متراژ و نوع آن بستگی دارد .انعطافپذیر بذیر بودن و سبک وزن بودن و همچنین ارزان بودن از ویيگی های لوله برق خرطومی است که باعث راحتی در نصب این لوله میشود. این لوله ها در داخل دیوار ها و سقف ها قابل استفاده میباشد.قیمت لوله خرطومی به صورت هر  حلقه در جدول نمایش داده شده است

لوله برق پی وی سی نسوز|قیمت روز لوله برق پی وی سی:

قیمت روز لوله برق 15بهمن ۱۴۰1

در دسته ی لوله برق پی وی سی نسوز قرار دارند و در برابر آتش سوزی مقاومت بالایی دارند طول عمر لوله برق پی وی سی بسیار بالا است و در دسته ی لوله برق های خم گرم قرار دارند . قیمت لوله برق پی وی سی بستگی به قطر این لوله برق و برند آن دارد. از لوله پی وی سی در انواع ساختمان های مسکونی و صنعتی استفاده میشود.قیمت لوله برق پی وی سی در جدول به صورت شاخه ای مشخص شده است و هر شاخه ۶ متری میباشد.

 

 

 

قیمت لوله برقلوله پی وی سی چیست؟|قیمت لوله برق پی وی سی

لوله پی وی سی از دسته ی لوله برق های خم گرم میباشد . این نوع لوله برق بسیار محکم و مقاوم هستند و در برابر آتش سوزی مقاومت بالایی دارند.و  همچنین به دلیل مواد بکار رفته در این نوع لوله برق  طول عمر بالایی نیز دارند که باعث پرکاربرد  شدن این لوله برق شده است. ان لوله برق در همه ی اماکن و سازه ها قابل استفاده میباشد. قیمت لوله برق پی وی سی بستگی به قطر لوله در هر شاخه دارد.

لوله برق پلیکا چیست؟|قیمت لوله پلیکا

قیمت لوله پلیکا 

لوله برق پلیکا در واقع همان لوله pvc میباشد . اما لوله های پی وی سی از نوع نسوز هستند و لوله ی پلیکا از نوع معمولی میباشد. تفاوت دیگر این دو لوله در خم گرو و خم سرد بودن است که این لوله ها برای خم شدن نیازی به حرارت ندارند و به یک فنر خم کن خم میشوند. قیمت لوله برق پلیکا بستگی بسته به نوع و سایز آن ها متفاوت است.نوع دیگر این لوله ها لوله برق پلی آمید میباشد.

لوله خرطومی چیست؟|قیمت لوله خرطومی

قیمت لوله برق خرطومی

لوله ها ی خرطومی از دسته ی لوله ها ی انعطاف پذیر هستند. و  دارای ویژگی هایی هستند که باعث پرکاربرد شدن این محصول شده است. لوله های خرطومی به صورت حلقه ای در فروشگاه داتیسپایپ موجود میباشند.و در رنگ های مشکی ،زرد،نارنجی و آبی ساخته میشوند. این لوله برق ها به دو صورت روکش دار و بدون روکش تولید میشوند که نوع روکش دار آن برای مکان های دارای رطوبت و جنس بدون روکش برای مکان هایی که بدور از رطوبت هستند استفاده میشود.قیمت لوله خرطومی به صورت حلقه ای محاسبه میشود.

برای خرید سیم وکابل برق کلیک کنید

عوامل موثر در قیمت لوله برق:

همانطور که میدانیم یکی از ویژگی های مهم برای انتخاب یک محصول کار آمد و محبوب ،بالا بودن کیفیت آن است که این ویژگی سطح های مختلف دارد و به زیر دسته های مختلف تقسیم میشود. کیفیت محصول بسته به آپشن هایی که یک محصول دارد دارای سطح های گوناگون است. که در قیمت محصول نیز تاثیر گذار است. و همین مسئله یکی از مهم ترین عوامل موثر در قیمت لوله برق میباشد.

کیفیت لوله برق به ویژگی هایی مانند مقاوم بودن ،انعظاف پذیر بودن و بالا بودن طول عمر لوله برق و غیره بستگی دارد.لوله برق ها برند های مختلفی دارند که هر کدام دارای قیمت های مختلف میباشند. که البته این قیمت گذاری برای لوله برق نیز به کیفیت لوله ها بر میگردد. دیگر عوامل موثر درتعیین قیمت لوله برق میتوان به سایز یا قطر لوله اشاره کرد .بر این اساس هر چه قطر لوله برق بیشتر باشد برا اساس مقدار مواد بکار رفته در آن ،قیمت آن نیز بیشتر است.

خرید لوله برق:

فروشگاه داتیس پایپ تولید کننده و عرضه کننده ی انواع لوله رق با قیمت مناسب و کیفیت عالی در بسته بندی های محکم  برای محافطت از لوله برق ها در برابر عمامل مختلف آماده ی خدمات رسانی به مشتریان عزیز میباشد. برای خرید لوله برق و یا استعلام قیمت انواع لوله برق کافیست باکارشناسان ماتماس بگیرید تا شما را از بروز ترین قیمت لوله برق و محصولات برقی مطلع سازیم. و پس از سفارش محصول مورد نظر،سفارش شما را به هر نقطه از کشور که حضور دارید ارسال کنیم.

موارد استفاده از انواع لوله برق:

هر نوع لوله برق بر اساس مواد بکار رفته در آن ها و ویژگی هایی که دارند .برای مکان های مختص به خود مجاز به نصب هستند.البته هر لوله برق در هر قسمت از ساختمان قابل استفاده است اما با در نظر گرفتن میزان مقاومت لوله برق  و شرایط ایمنی آنها بهتر است به نکاتی توجه شود. که این نکات به سازگار بودن شرایط محیط نسبت به لوله برق مورد استفاده بستگی دارد.

لوله پی وی سی سحر سمنان

فهرست