لوله برق خم سرد

لوله برق  خم سرد

لوله برق خم سرد که متریال پلیمری تولید می گردد از جمله لوله های برق مورد استفاده در لوله های کشی های داخلی در ساختمان بوده که موارد استفاده آن در داخل سقف های کاذب و زیر گچی می باشد. در پروژه های عمرانی ساختمانی استفاده می شود.

لوله برق خم سرد با استفاده از بهترین مواد اولیه و ماشین آلات پیشرفته تولید و به بازارهای داخلی و همچنین پروژه های کشورهای همسایه صادر می گردد.

جهت سهولت در حمل و همچنین استفاده در خطوط مختلف لوله کشی های صنعتی بصورت شاخه های ۶ متری تولید و بسته بندی می گردد.

در اندازه های ۱۳٫۵ و ۱۶ و ۲۱ قابل تولید و ارائه می باشد.

مزایای استفاده از لوله برق خم سرد :

  • مقاومت در برابر خوردگی و رطوبت
  • مقاومت در برابر حرارت
  • انعطاف پذیری
  • وزن سبک و استحکام بالا

لوله برق خم سرد و وظیفه آن در تاسیسات برقی ساختمان

لوله برق خم سرد به دلیل آن که به راحتی و تنها توسط یک فنر می تواند .شکل مورد نظر به خود بگیرد، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به طور کلی این نوع از لوله ها در برابر حرارت از خود مقاومت بسیار بالایی نشان می دهند. و به همین دلیل از این لوله ها می توان در مکان هایی با دمای بالا استفاده کرد.

همانطور که می دانید. لوله ها تجهیزاتی هستند که وظیفه دارند از کابل ها و سیم های برق در برابر ضربه، سایش، انواع بارگذاری های خارجی و بسیاری از موارد دیگر از قبیل رطوبت، محافظت کنند. لوله های برق خم سرد به گونه ای طراحی شده اند که در برابر عواملی همچون سایش، خوردگی، ضربه و ترک خوردگی تحت بارگذاری های نوسانی مقاومت بسیار مناسبی از خود نشان داده و از سیم ها و کابل های عبوری به خوبی محافظت کند.

مشخصات فنی لوله برق خم سرد

به طور کلی لوله برق ها بر اساس فاکتورهایی مانند ابعاد، وزن و در برخی از موارد طول عمر مشخص می شوند. به طور کلی ابعاد لوله برق پی وی سی بر اساس تعداد و قطر سیم ها و کابل های عبوری از آن تعیین می شود. و متناسب با این موضوع شرکت های تولید کننده لوله هایی را در ابعاد ۲۰، ۲۵، ۳۲، ۴۰ و ۵۰ میلیمتری روانه بازار کرده اند.

هر یک از این لوله ها به صورت شاخه ای است و طول هر شاخه برابر ۶ متر است. همانطور که می دانید وزن یک شاخه لوله برق یکی از پارامترهایی است. که مستقیما با متریال سازنده آن مرتبط است بنابراین وزن هر لوله متناسب با متریال سازنده آن قابل تغییر است.

در مورد طول عمر این لوله های برق ، با توجه به ویژگی های ذکر شده می توان گفت. که این لوله ها دارای طول عمر بسیار بالایی هستند. و در صورتی عدم وجود شرایط غیر عادی می توانند از ۵۰ تا ۱۰۰ سال عمر داشته باشند.

برای خرید لوله برق خم سرد و خرید عمده لوله برق خم سرد می توانید جهت استعلام قیمت لوله برق خم سرد با کارشناسان داتیس پایپ تماس بگیرید.

فهرست