لوله برق پلیکا

لوله برق پلیکا

لوله برق پلیکا مزایای بسیاری دارد  از جمله در برابر خطرات، اتصالات، فشارها و تمامی عوامل خارجی که باعث ضربه زدن به سیم های برق می شود از آنها محافظت می کنند. علاوه بر نگهداری و مراقبت از سیم ها، این لوله ها به سیم کشی نظم بخشیده و امنیت آن را تامین می کنند. این لوله ها برای پوشش دادن سیم های حاوی جریان الکتریسته استفاده می گردد.

امروزه در همه سازه ها و در تمام نقاط دنیا از این لوله ها برای ایمنی بیشتر استفاده می شود.

مهمترین مشخصه لوله یو پی وی سی خم خوردن بدون نیاز به حرارت می باشد.

جنس این محصول از ومواد نسوز است و در برابر حرارت مقاومت بالایی دارند. و امروزه از لوله های پلیکا در اکثر ساختمان هابرای محافظت از سیم برق استفاده میشود.

لوله پلیکای UPVC دارای بالاترین انعطاف و استحکام در برابر فشار میباشد و درسایزهای ۱۳/۵(۲۰برقی)،۱۶(۲۵برقی)،۲۱(۳۲برقی)،۲۹(۴۰برقی)،۳۶(۵۰برقی) و از بالاترین گِرید مواد UPVC تولید می گردد و دارای علامت استاندارد برقی می باشد.

مقاومت در برابر حرارت و آتش سوزی

این محصول خود خاموش شونده است یا بهتر است بگوییم خاصیت خود خاموش شوندگی دارد. و در برابر حرارت بالا و شعله مستقیم مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. همچنین در هنگام احتراق و آتش سوزی گازهای سمی را از خود تولید نمی کند.

حفاظت و عایق الکتریکی

مواد پی وی سی یک عایق الکتریکی عالی هستند که در برابر بارش و رطوبت هوا محافظ بوده و از هرگونه آسیب ناشی از واکنش با اسیدها و سایر مواد جلوگیری می کند و خطرات الکتریکی را کاهش می دهد.

برای خرید لوله برق پلیکا و استعلام قیمت لوله برق پلیکا و حتی قیمت عمده لوله برق پلیکا  با داتیس پایپ تماس بگیرید.

فهرست