لوله برق ستاره سمنان

لوله برق ستاره سمنان

یکی از بهترین برند های لوله برق ستاره سمنان میباشد. لوله برق ستاره سمنان  در سایز های مختلف تولید و  به مشتریان عرضه میشود.  شرکت ستاره سمنان تولید کننده ی  لوله برق پی وی سی نسوز با کیفیت بالا میباشد.

خصوصیات لوله برق ستاره سمنان:

1- حمل و نقل و اجرای آسان :

لوله برق پی وی سی ستاره سمنان دارای وزن کم میباشد که باعث حمل و نقل آسان و سهولت در اجرا میشود.

2- مقاوم بودن در برابر آتش :

لوله پی وی سی ستاره سمنان از مواد پلیمری ساخته میشود که در برابر آتش سوزی مقاوم است و به اصتلاح به آن ها لوله برق نسوز گفته میشود.

3- مواد اولیه بی خطر :

 لوله pvc دارای ماده غیر سمی و بی خطری است این تکنولوژی بایستگی ازحدود نیم قرن پیش بارها توسط مؤسسات مختلف مورد تحقیق و آزمایش قرار گرفته است.

4- اتصال چسبی :

تمامی اتصالات مورد استفاده در لوله پی وی سی با کاربرد برقی مثل لوله برق استاندارد از طریق چسب بوده و نفوذ ناپذیری خوبی را ایجاد می کند که با اتصال دقیق و درست از ورود هرگونه آب، خاک و … به داخل لوله pvc جلوگیری به عمل می آورد.

5- عایق الکتریکی و حرارتی :

لوله برق ستاره سمنان تایید شده توسط سازمان استاندارد ایران میباشد . این محصول در برابر عبور الکتریسیته وقاومت بالایی دارد.

6- مقاوم در برابر موش وسایر جوندگان :

لوله برق ستاره سمنان بر خلاف برخی لوله برق ها که از مواد ضایعاتی پلیمری ساخته می شوند . این لوله برق در برابر جوندگی  موجوداتی نثل موش مقاومت بالایی دارد.

7- قیمت مناسب :

با توجه به کاربرد و استاندارد و ایمنی و سرعت کار با لوله pvc و نوع مواد مواد اولیه و فرایند تولید آن نسبت به سایر محصولات پلیمری از قیمت لوله برق ستاره سمنان مناسب تری برخوردار می باشد.

8- سابقه و قدمت : 

لوله پی وی سی  به دلیل کاربرد بالا در برابر سایر لوله برق ها مصرف و محبوبیت بالاتری دارد

فروش انواع لوله برق ستاره سمنان با سایز های مختلف ،لوله لوله سه ستاره سمنان،36،سه ستاره سمنان21،لوله سه ستاره سمنان29،لوله سه ستاره سمنان16،لوله سه ستاره سمنان13

برای خرید لوله برق ستاره سمنان با داتیس پایپ در تماس باشید.

فهرست